masáže-chudeřín

Podkrušnohorská 231
Litvínov-Chudeřín
43603
+420773455443
v.tyce@seznam.cz

kniha návštěv

Diskusní téma: kniha návštěv

doporučuji

Zdenda 17.03.2018
Super odpočinek a relax spojený s masáží co nabije energií

masáže

Marek 29.05.2016
Vzhledem k mojim problémům se zády jsem až teprve zde u p.Týceho našel to správné porozumění a přístup a že jsem maserů obešel dost! Vřele doporučuji a těším se na další relax ve velice příjemném prostředí .Díky

Re: masáže

Vratislav 01.06.2016
Děkuji Marku, vážím si Vašeho příspěvku a doporučení. Rád Vás zase uvidím.

Příjemné uvolnění

Petra D. 12.11.2015
Masáž jsem dostala darem - poukázkou.
Včera jsem byla na masáži šíje a zad, což bylo úžasné! Rovnou jsem si postěžovala na problémy s krční páteří, kdy se pan Týce na krční páteř zaměřil. Byla jsem nad míru spokojená a těším se na další masáž. Plus jako bonus byla masáž chodidel - paráda!
Od pana Týce jsem se dozvěděla, že masáže má jako koníčka, což si myslím, že je vidět. Opravdu promasíroval sval po svalu! O provoněném, příjemném prostředí ani nemluvím.
Určitě doporučuji všem! Petra

Re: Příjemné uvolnění

Vratislav 17.11.2015
Děkuji Petro :-) Každý dostane nějaký bonus, který se odvíjí individuálně podle potřeb a momentálního zdravotního stavu. Jsem rád, že jste byla s masáží spokojená a těším se na další setkání :-)

Ruční lymfodrenáž

Jana Střihavková 20.10.2015
V loňském roce jsem - na doporučení mé kamarádky- podstoupila v Mostě 10 přístrojových lymfodrenáží, které mi však více ublížily,než pomohly. Díky panu Vratislavovi, který se již předem, na rozdíl od předchozích specialistů, důkladně zajímal o můj zdravotní stav, popsal mi postup ruční lymfodrenáže a zodpověděl mé dotazy, cítím podstatně lépe. Pomohl mi k tomu nejen odborný výklad a příjemné vystupování pana maséra, ale i VELICE PŘÍJEMNÉ prostředí, do kterého se stále ráda vracím a všem vřele doporučuji. Jsem z Mostu, ale vždy se znova a znova těším na příjemné a uklidňující masáže do tohoto studia.. Děkuji, pane Týce.

Re: Ruční lymfodrenáž

Vratislav 26.10.2015
Já děkuji za vaši recenzi, která mě velmi potěšila. Doufám, že se brzy zase uvidíme :-)

Vrele doporucuji

Martina K. 04.10.2015
Uz dlouho jsem se nesetkala s opravdu vybornym maserem, ktery se venuje kazdickemu bolavemu bodu na vasem tele. Na doporuceni jsem se objednala a musim podotknout s klidnym svědomím, ze jsem udelala dobře. Pan Vratislav ma opravdu sikovne rucicky a nejen to, take byl velice vstricny a sve praci rozumi a dela ji hlavne s laskou, coz od jinych maseru,ke kterym jsem se dostala se opravdu rict neda. Urcite v brzske dobe se tesim opet na prijemnou masaz v klidnym, prijemnym, relaxačním salonku.

Re: Vrele doporucuji

Vratislav 08.10.2015
Martino děkuji. Jsem rád, že jsem Vám mohl pomoci a velice mne těší Vaše spokojenost. Budu se těšit na Vaši další návštěvu :-)

Super masáž :)

Pája 01.06.2015
Dostala jsem poukaz na masáž darem a jsem velice spokojena, masáž zad, šíje a hýždí byla dokonalá, mohu jen doporučit a poděkovat šikovnému masérovi. Prostředí je úžasné. Určitě se objednám znovu a už teď se těším :)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>