masáže-chudeřín

Podkrušnohorská 231
Litvínov-Chudeřín
43603
+420773455443
v.tyce@seznam.cz

Holistická aromaterapeutická masáž

Holistická aromaterapeutická masáž je alternativní terapeutická technika, která  kombinuje přírodní léčebné vlastnosti éterických olejů a léčivou moc  masáže.

Má nejen silné fyzické, emocionální a  duševní účinky, ale také způsobuje relaxační a omlazující zážitek.  Ovlivňuje celou řadu funkcí nervového, oběhového, lymfatického,  imunitního a pohybového systému.

Aromaterapeutická masáž je příjemná  metoda pro duševní rovnováhu, relaxaci, zmírnění stresu a bolestí hlavy.

    Holistická terapeutická aroma masáž Holistická terapeutická aroma masáž Holistická terapeutická aroma masáž

Tři základní mechanismy vysvětlují léčivé účinky aromaterapeutické masáže.  Prvním mechanismem je vliv vůní na mozek, a to zejména na limbický  systém. Druhým mechanismem jsou přímé farmakologické účinky esenciálních olejů. A třetím velice důležitým mechanismem je síla vlastního doteku  aromaterapeuta společně s celkovou atmosférou prostředí, ve kterém se  samotná masáž provádí.
Holistická aromaterapeutická masáž je  vnímána jako komplexní terapie, která produkuje hluboký a intenzivní  účinek na tělesné i duševní zdraví.

Síla vůně a doteku jsou nejtrvalejší ze všech smyslů, které mají schopnost pozitivně ovlivňovat pocity a  regenerovat tělo.